На виставці представлено новий позашляховик BYD YangWang U8

На одному з найважливіших автомобільних заходів року, Женевському автосалоні 2024, був урочисто представлений китайський позашляховик BYD Yangwang U8. Цей екземпляр здобув популярність завдяки своїм вражаючим характеристикам та сучасному дизайну, що здивував багатьох відвідувачів виставки.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Зростання Цін на BYD Yangwang U8: Що Змінилося?

  Новину про неофіційне підвищення цін на автомобілі BYD Yangwang U8 відразу вразила автолюбителів. За інформацією, з’явилася значна підвищена попиту на цей модель, що призвело до підвищення вартості на понад 5000 доларів у деяких магазинах в Китаї. Тепер стартова ціна становить близько 166 тис. доларів, що є значним зростанням порівняно з попередніми показниками.

   

  Переглянути цей допис в Instagram

   

  Допис, поширений BYD Auto Europe (@byd.europe)

  BYD Yangwang U8 Завойовує Європу: Офіційний Вихід на Ринок

  Бренд Yangwang вперше офіційно виходить на європейський ринок, демонструючи свою амбіційність та готовність до міжнародного конкурентного середовища. Хоча деякі автомобілі BYD Yangwang U8 вже з’явилися на дорогах Європи перед офіційною презентацією, ціни на них поки що залишаються невідомими. Проте, новинка вже здобула велику увагу та зацікавленість серед європейських автолюбителів.

  Рекордні Продажі BYD Yangwang U8: Підтвердження Популярності

  Дані про продажі за січень свідчать про вражаючий успіх автомобіля  Yangwang U8 на ринку. За цей місяць було продано неймовірних 1652 нових автомобіля, а загальний обсяг продажів склав 3653 одиниці. Це свідчить про велику популярність та довіру споживачів до цієї моделі, яка швидко завойовує своє місце в сучасному автомобільному світі.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше