На виставці показали старий Volkswagen Golf пофарбований в чотири кольори

Пам’ятаєте європейський Polo Harlequin? Так от, Volkswagen Golf Harlequin – це його яскравий родич, оздоблений панелями чотирьох кольорів: блакитного Chagall, жовтого Ginster, червоного Tornado та зеленого Pistachio.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • На виставці показали старий Volkswagen Golf пофарбованим в чотири кольори

  Хоча Polo Harlequin користувався шаленою популярністю, американська версія Golf провалилася. Їх виготовили лише 264 штуки, а деякі незабаром перефарбували в однотонний колір.

  Покупці нових авто спершу поставилися до нього з острахом. Але сьогодні Golf Harlequin – це весела, легко керована та одна з найбажаніших колекційних моделей Volkswagen з водяним охолодженням. Цей конкретний екземпляр якраз виставляється на аукціон!

  На виставці показали старий Volkswagen Golf пофарбованим в чотири кольори

  У 1996 році це був, безперечно, найяскравіший і найнестандартніший спецвипуск для американців. Він став спробою Volkswagen повторити успіх європейського Polo Harlekin Mk 3, пропонуючи кузовні панелі різних кольорів і стильний інтер’єр, як у тієї дуже популярної машини. Але, на відміну від Modern Talking чи Роббі Вільямса, цей європейський хіт не “зайшов” за океаном. Глянувши на ці, здавалося б, неpasuючі панелі, американці сказали колективне “Vas ist das?” і просто проігнорували його.

  На виставці показали старий Volkswagen Golf пофарбованим в чотири кольори

  Сьогодні сміливий та життєрадісний стиль Golf Harlequin цінують значно більше, а фанати Volkswagen навіть створюють “Harlequin-репліки” з сучасних моделей. Цей Harlequin, виставлений на аукціон Bring a Trailer (який, як і Car and Driver, входить до складу Hearst Autos), є одним із 264 вироблених – чистий, добре оснащений зразок того, що згодом стало одним із найбажаніших Volkswagen 90-х.

  Хоча Volkswagen демонстрував схожий різнобарвний Beetle в одній зі своїх знаменитих реклам Doyle Dane Bernbach 1960-х років, Golf Harlequin і Polo Harlekin (німецьке написання) стали результатом пізнішого сплеску творчого натхнення. Влітку 1994 року у Вольфсбурзі створили першу партію різнокольорових Polo, щоб продемонструвати тодішні виробничі технології та можливості кастомізації Mk 3. Ці автомобілі призначалися для брошур і дилерських демонстрацій, але споживачі одразу почали питати, де їх можна купити.

  На той час спецвипуски з обмеженим тиражем, створені за допомогою наклейок, тканин і фарби, були прибутковим бізнесом у Європі, особливо серед конкурентів Polo supermini, таких як Citroën Saxo та Ford Fiesta. Оскільки покупці активно зверталися до компанії, Volkswagen вирішив виготовити 1000 таких автомобілів, назвавши їх “Harlekin” і надавши їм особливу картату тканину салону в стилі “Джокер”. Попит був настільки високим, що за ним послідувала друга партія з 2800 автомобілів.

  На виставці показали старий Volkswagen Golf пофарбованим в чотири кольори

  Цей успіх надихнув Volkswagen of America створити чотири подібні Golf для тестування на автосалонах наприкінці 1995 року. Відгуки були достатньо позитивними, щоб виправдати невеликий тираж моделей 96 року на заводі компанії в Пуеблі, Мексика.

  Як і Polo, Golf Harlequin використовував тканину “Джокер” і чотири змішані кольори (Chagall Blue, Ginster Yellow, Tornado Red і Pistachio Green) у чотирьох конкретних візерунках. Дизайн був абсолютно не випадковим, але покупці цього не зрозуміли.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше