На ринок вийшла нова Toyota IMV 0: утилітарність та доступність за 10 000 доларів

Бюджетна модель Toyota: що потрібно знати

Японський автовиробник Toyota представив на ринок новий позашляховик, Toyota IMV 0, доступний за вражаючою ціною від 10 000 доларів. Ця бюджетна модель привертає увагу своїми розмірами, оснащенням і вражаючою доступністю.

Розміри та платформа: забезпечуючи просторовість

Хоча докладна інформація щодо розмірів ще не розголошена, зрозуміло, що Toyota IMV 0 – це не лише компактний автомобіль. Він базується на платформі пікапа Toyota Hilux, що гарантує просторовість та витончену конструкцію.

Утилітарне оснащення: простота та функціональність

Бюджетна модель призначена для практичного використання, з акцентом на утилітарність. У стандартній комплектації пропонується задньопривідна трансмісія та два посадкові місця в кабіні для водія та пасажира.

На ринок вийшла нова Toyota IMV 0: утилітарність та доступність за 10 000 доларів

Просте технічне оснащення: підкреслюючи ефективність

Toyota IMV 0 пропонує просте технічне оснащення без зайвих додатків. Немає подушок безпеки, ABS або розвагової системи. Однак у цій моделі зосередженося на основних функціях, які важливі для повсякденного використання.

Двигун та трансмісія: оптимізована продуктивність

За рушійною силою нової Toyota 0 стоїть 137-сильний чотирициліндровий двигун об’ємом 2 літри. Йому супроводжує 5-ступінчаста механічна коробка передач. Простота та ефективність стали основними принципами базової моделі.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше