На ринок виходить новий SUV Toyota Urban

Зміст

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Стильний дизайн в новому виконанні

  Toyota виводить на ринок свій новий компактний електрокросовер, який обіцяє стати найдоступнішою електричною моделлю бренду в Європі. Urban SUV отримав стильний зовнішній вигляд, відповідно до нового фірмового стилю Toyota. З C-подібними фарами спереду та компактними об’єднаними ліхтарями ззаду, автомобіль вражає своєю сучасною естетикою.

  На ринок виходить новий SUV Toyota Urban

  Зручність та функціональність

  Однак, несмотря на стильність, Urban SUV не відмовляється від традиційних бічних дзеркал заднього виду. Вони ефективніші у порівнянні з бічними камерами, які можна спостерігати на концепт-кар. Розміри автомобіля також вражають: довжина – 4300 мм, ширина – 1820 мм, висота – 1620 мм.

  На ринок виходить новий SUV Toyota Urban

  Запевненість в інноваціях

  Urban SUV буде підтримувати конфігурації з одним або двома електромоторами, проте конкретні характеристики силової установки залишаються поки що загадкою. Але важливо, що новинка буде заснована на спеціальній платформі для електромобілів, що дозволяє покращити баланс та зробити автомобіль більш ефективним.

  На ринок виходить новий SUV Toyota Urban

  Зелена ініціатива Toyota

  Urban SUV – це лише одна з приблизно 15 нових електромобілів, які Toyota планує представити на європейському ринку до 2026 року. Цей крок свідчить про впевненість бренду в зеленому майбутньому автомобільної індустрії.

  На ринок виходить новий SUV Toyota Urban

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше