На дорогах виїдуть унікальні водневі автобуси Mercedes-Benz

Прорив у технологіях: електробуси із водневим силовим агрегатом

Німецька транспортна компанія Rhein-Neckar-Verkehr отримала три нові зчленовані міські автобуси Mercedes-Benz eCitaro, що стали першими в світі серійними електробусами із водневим силовим агрегатом для розширення запасу ходу. Нова технологія дозволяє автобусам подолати відстань до 400 км без необхідності дозаправки.

На дорогах виїдуть унікальні водневі автобуси Mercedes-Benz

Силова установка та її особливості

Силова установка Fuel Cell обладнана потужністю 60 кВт і живиться від шести водневих балонів, розташованих на даху. Додатково автобус обладнаний чотирма блоками акумуляторів NMC 3 об’ємом 392 кВт·год та двома портальними мостами з електромоторами біля коліс потужністю 250 кВт кожен. Ця конфігурація забезпечує величезний крутний момент – 11 000 Нм.

Тестова експлуатація та запуск у серійне виробництво

Перед введенням у регулярний рейсовий графік автобуси будуть піддані тестовій експлуатації на маршрутах міст Мангейма та Гейдельберга. Загалом компанія Rhein-Neckar-Verkehr (RNV) планує отримати 48 електробусів Mercedes-Benz eCitaro з водневим розширювачем запасу ходу до середини 2025 року. Фінансування закупівлі 40 одиниць здійснюється за рахунок Міністерства навколишнього середовища, клімату та енергетики землі Баден-Вюртенберг на суму 16,55 млн. євро. Решту 8 електробусів фінансує Федеральне міністерство цифрових технологій та трансформації.

На дорогах виїдуть унікальні водневі автобуси Mercedes-Benz

Стратегія екологічно чистого транспорту

Оператор RNV розпочав стратегічний курс на повне переоснащення свого автобусного парку на екологічно чисті транспортні засоби. З 2018 року компанія вже успішно використовує 36 акумуляторно-електричних автобусів Mercedes-Benz eCitaro. Усього на маршрутах RNV, довжина яких складає 860 км, обслуговують 250 автобусів і 190 одиниць залізничного транспорту

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше