Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

Стартап Fisker, що займається виробництвом електромобілів, зіштовхнувся з серйозними фінансовими проблемами. Минулого тижня компанія призупинила виробництво свого єдиного електрокара на тлі чуток про можливе банкрутство. Переговори про партнерство з Nissan провалилися, а тепер з’явилася інформація про те, що Fisker загубила мільйони доларів клієнтських платежів.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

  За даними джерел, близьких до ситуації, з якими поспілкувалося видання TechCrunch, причиною стало слабке бухгалтерське управління Fisker. Компанія постачала деякі автомобілі клієнтам, не виправивши повну вартість. Як стверджується, в Fisker виникли труднощі з відстеженням авансів та оплачених повністю автомобілів. Врешті-решт, більшість коштів було знайдено, але для цього довелося залучити співробітників відділу продажів.

  Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

  Один співрозмовник видання повідомив, що компанія не тільки губила чеки, але й не завжди “своєчасно їх інкасувала”. Через це працівникам доводилося витрачати час на пошуки чекiв та квитанцій про оплату карткою після доставки автомобілів.

  Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

  Як зазначає TechCrunch, ознаки неприємностей були помітні ще минулого року. У листопаді Фіскер визнала проблеми у своєму бухгалтерському відділі. Хоча, схоже, ці проблеми вирішили, для бренду це може бути запізно.

  Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

  Вчора Фіскер знизила ціни на свою модель Ocean, вочевидь, у відчайдушній спробі продати автомобілі, які стоять на складі. Базова ціна Sport тепер становить 24 999 доларів США (без урахування доставки), а ціна Ocean Extreme знизилася з 61 499 доларів США до 37 999 доларів США.

  Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі банкрутства

  Оскільки угода з Nissan зірвалася, Fisker доведеться шукати альтернативні способи втриматися на плаву. Компанія вже скоротила 15% свого штату, а Нью-Йоркська фондова біржа цього тижня виключила її з лістингу після того, як ціна акцій Fisker упала на 80%.

  Fisker чекає нелегка боротьба за виживання.

  2 коментарів
  1. […] Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі … […]

  2. […] Молодий виробник електромобілів Fisker опинився на межі … […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше