Milltek Sport зробить звучання гібридів більш спортивним

Першими електрифікованими моделями, які отримали вихлопну систему від тюнінг-фірми Millitek, стали м’який гібрид Ford Puma ST і плагін-гібрид Cupra Formentor.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Інтерес до гібридних автомобілів зростає, і це не залишається непоміченим для тюнерів. Британська компанія Milltek Sport вирішила створити вихлопні системи для таких автомобілів, щоб поліпшити їхній звук.

  Наприклад, під час розробки вихлопної системи для цих гібридів, Milltek Sport зосередилися на зменшенні шуму при перемиканні з електричного режиму на бензиновий і зробили його більш приємним на низьких обертах. Крім того, враховуючи близьке розташування тягових батарей, вони приділили увагу розподілу тепла.

  “Ми хочемо, щоб перехід між режимами був максимально плавним, тому приділяємо особливу увагу розробці вихлопної системи”, – пояснив керуючий директор Milltek Sport Стів Паунд.

  Нову вихлопну систему вже встановлено на двох кросоверах: Ford Puma ST з гібридною силовою установкою на базі бензинового мотора 1.0 EcoBoost і Cupra Formentor з гібридною силовою установкою 1.4 TSi e-Hybrid (PHEV). Наступним у планах є Range Rover Sport P460e Hybrid (PHEV).

  Ford Puma, який є найпопулярнішим автомобілем у Великій Британії, був показаний в демонстраційному відео, де можна почути новий звук вихлопу. Вихлопна система Milltek Sport також має подвійні патрубки і виготовлена з високоміцної авіаційної нержавіючої сталі.

  Хоча основний фокус Milltek Sport залишається на автомобілях з традиційними ДВЗ, вони визнають зростаючий інтерес до гібридних автомобілів серед покупців у Великій Британії.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше