MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

На автосалоні в Пекіні 2024 року MG представить вражаючий концепт-кар EXE181 – електричний гіперкар з одномісним монококом. Цей низький та футуристичний електрокар нагадує прототипи з гри Vision Gran Turismo.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Краплеподібна форма забезпечує неймовірно низький коефіцієнт лобового опору – лише 0,181. Це краще, ніж у Volkswagen XL1 (0,199) та будь-якого серійного автомобіля. Проте були й концепти з кращими показниками: Mercedes Vision EQXX 2022 року мав Cd лише 0,18, General Motors Precept 2000 року – 0,16, а про Fiat Turbina 1954 року з його вражаючим 0,14 взагалі не варто забувати.

  MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Tим не менш, новий MG EXE181 – це сучасний еквівалент однойменного концепту 1959 року. Той схожий на НЛО автомобіль, за чутками, мав ще нижчий Cd – 0,12. Китайська компанія SAIC Motor, яка володіє брендом MG, запевняє, що це не тільки один з найаеродинамічніших автомобілів, але й один з найшвидших. Йому потрібно лише 1,9 секунди, щоб розігнатися до 100 км/год з місця.

  MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Останнім часом з’являється все більше швидких електрокарів. Lucid Air Sapphire нещодавно подолав цей бар’єр за 1,77 секунди (правда, до 96 км/год, а не 100), а Rimac Nevera минулого року зробив це за 1,74 секунди. Ілон Маск обіцяє, що новий Roadster зможе розігнатися до 96 км/год менше ніж за секунду, але чесно кажучи, в це важко повірити.MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Щодо максимальної швидкості, MG нічого не говорить, але згадує, що EXE181 “кидає виклик рекордам швидкості”. Оригінальний концепт кінця 1950-х років зміг розігнатися до 410 км/год під керуванням американського гонщика Філа Хілла.

  MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Екстремально тісний інтер’єр з центральним сидінням та гоночними пасками безпеки виглядає так само футуристично, нагадуючи про одномісний Lamborghini Egoista. Новий EXE181 оснащений кермом-ярмом з великим екраном, що вказує на наявність чотирьох електромоторів. Хоча MG не розголошує інших технічних характеристик, можна сміливо припустити повний привід та загальну потужність понад 1000 кінських сил.

  MG представить вражаючий концепт-кар EXE181

  Шанси побачити серійну версію, швидше за все, мізерні. Швидше за все, це вражаючий концепт-кар, створений для того, щоб привернути увагу, з чим він, безперечно, впорався.

  1 коментар
  1. […] шиком. Британський виробник нещодавно представив колекцію “Дух Експресії” – три унікальні автомобілі, […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше