Mazda змінює курс: нова шоста модель у світлі преміум-сегмента

Стратегічний рух Mazda: преміум замість бюджету

Мазда, відомий японський виробник автомобілів, приймає стратегічний поворот, перенаправляючи свій модельний ряд на преміум-сегмент ринку, відходячи від традиційного фокусу на бюджетних авто.

Mazda змінює курс: нова шоста модель у світлі преміум-сегмента

Інноваційна платформа: база для CX-60 та CX-90

Нова платформа, розроблена японським автовиробником, вже слугує основою для кросоверів CX-60 та CX-90. Майбутній Мазда 6 буде побудований на цій інноваційній платформі, яку можна оцінити за першими рендерами.

Mazda змінює курс: нова шоста модель у світлі преміум-сегмента

Дизайн, наслідуючи преміум кросовери Мазда

Незалежний дизайнер Андрю Герреро представив концепцію нової Мазла 6, яка вражає тонкими змінами, схожими на дизайн преміальних кросоверів Mazda. Від фірмової радіаторної решітки до великих вихлопних патрубків – седан підкреслює преміум-враження.

Габарити та очікувані технічні характеристики

Очікується, що нова Мазда 6 збереже габарити, близькі до поточної моделі, з довжиною 4,8 метра, шириною 1,9 метра та висотою 1,4 метра, можливою колісною базою, подібною до кросовера CX-60.

Технічне наповнення Mazda 6

Задньопривідна платформа нової Mazda 6 оснащена поздовжньо розташованим 3,3-літровим м’яким гібридом потужністю 280 кінських сил, автоматичною коробкою передач та потенційним заднім або повним приводом. Запуск моделі планується на 2025 рік, зробивши Mazda 6 прямим конкурентом середньорозмірних седанів від BMW та Audi на преміум-ринку.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше