Mazda розробляє новий електричний седан

Компанія Mazda зареєструвала в Євросоюзі назву «Mazda 6e» та відповідний логотип «6e». Це може вказувати на те, що наступне покоління Mazda6 може бути електричним седаном.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Mazda6 відома як автомобіль середнього класу, з першим поколінням, яке вийшло у 2002 році. Наразі продається третє покоління, що, однак, вважається застарілим, оскільки воно було представлене у 2012 році. Хоча модель декілька разів оновлювалася, особливо в 2017 році, попит на нове покоління давно виявився.

  Mazda розробляє новий електричний седан

  Планується, що виробництво Mazda6 третього покоління припинять у квітні 2024 року. Цікаво, що з 2021 року цей автомобіль не продається у США (вони пропонують CX-50, CX-70 та CX-90), але він ще залишається в наявності в Європі.

  Це може виглядати дивно, оскільки багато автовиробників звертають увагу на кросовери, відмовляючись від седанів. У США, наприклад, попит на седани вже не такий великий, як раніше, а в Європі продажі седанів зменшуються, а продажі кросоверів, навпаки, зростають.

  Важливо зазначити, що Mazda завжди була обережною у справі електромобілів. В той час, коли інші автовиробники інвестують значні кошти у розробку та випуск електрокарів, Mazda не проявляла великої активності у цьому напрямку.

  Однак, незважаючи на це, патентування назви «Mazda 6e» та логотипу «6e» в Європі свідчить про можливі плани компанії щодо випуску електричного седана. Про конкретні наміри Mazda можуть знати лише в керівництві компанії. Тим не менш, нова Mazda6 з електричною силовою установкою може знайти свого шанувальника в багатьох країнах.

  2 коментарів
  1. […] Mazda розробляє новий електричний седан […]

  2. […] Volkswagen розширила вибір для покупців, надаючи їм більше можливостей. Тепер новий Passat пропонується як плагін-гібрид з […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше