Lexus RZ отримає бюджетну версію: новий представник електрокросоверів (відео)

Розширення лінійки: Лексус RZ 300e з переднім приводом

Прем’єра електрокросовера Lexus RZ відбулася минулого року, але нова модель RZ 300e з переднім приводом тепер доступна на японському ринку. Ця версія має електродвигун потужністю 204 к.с. та є варіантом з більш доступною ціною.

Технічні особливості: розрізняємо RZ 300e і RZ 450e

Хоча обидві версії, RZ 300e та RZ 450e, мають схожий дизайн і обладнання, вони відрізняються технічними характеристиками. RZ 300e є легшим і має далекобійність 599 км, порівняно з 494 км у RZ 450e. Обидві моделі використовують однакову батарею ємністю 71,4 кВт.год.

Комплектація та дизайн: єдиний стиль Version L

Обидві версії пропонуються в комплектації Version L і мають стандартне обладнання, таке як світлодіодна оптика, мультимедійна система та комплекс Lexus Safety System+. Різниця лише у розмірі коліс: RZ 300e має 18-дюймові, тоді як RZ 450e – 20-дюймові.

Цінова політика: вартість і переваги

Lexus RZ 300e з переднім приводом коштує приблизно 8,2 млн єн, що еквівалентно близько 56 тисячам доларів, тоді як повнопривідний RZ 450e коштує 8,8 млн єн або приблизно 60 тисяч доларів. Модель планується для розширення на інші ринки, а також географічного охоплення, включаючи 9 нових країн.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше