Легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser 2024 повертається

Очікувані перші екземпляри Toyota Land Cruiser вже прямують до дилерських центрів, і нарешті маємо інформацію щодо розподілу, термінів поставок та цін.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
  • Перші Land Cruiser вже в дорозі! Представник Toyota повідомив, що обмежена партія автомобілів Land Cruiser 2024 вже прямує до українських дилерів. Ці перші 5000 одиниць отримали назву “First Edition”.
  • Замовлення напряму від Toyota неможливі. Виробник не приймає прямих замовлень, вся взаємодія відбувається через дилерські центри. Деякі дилерські центри можуть пропонувати онлайн-черги, проте слід пам’ятати, що це їхня власна ініціатива.
  • Ціна – рекомендація, а реальність може відрізнятися. Офіційна рекомендована ціна стартує від 76 345 доларів США за комплектацію “First Edition” (враховуючи обов’язкові витрати на доставку). Остаточну ціну буде встановлено після узгодження з дилером. Існує ймовірність завищення ціни, особливо зважаючи на високий попит. Toyota запевняє, що регіональні відділи продажів слідкуватимуть за ціновою ситуацією та за потреби консультуватимуть дилерів.

  Легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser 2024 повертається

  Де шукати свого Land Cruiser?

  • Шукайте у регіонах з високими продажами 4Runner. Джерела повідомляють, що розподіл Land Cruiser серед дилерів відбуватиметься з огляду на минулі продажі моделі 4Runner. Це означає, що дилерські центри, які раніше продали більше автомобілів 4Runner, отримають більше новеньких Land Cruiser. Зосередьте своє звернення на дилерів у південно-східному регіоні (Київська, Дніпропетровська, Одеська, Харківська, Запорізька області), регіоні Мексиканської затоки (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька області) та місті Києві.

  А що з доступнішими комплектаціями?

  • Недовге очікування на інші комплектації. Очікується швидка поява в дилерських центрах двох більш доступних комплектацій: 1958 (від 57 345 доларів США) та просто Land Cruiser (від 63 345 доларів США). Попит, ймовірно, буде високим, але виробник планує значно збільшити обсяги виробництва цієї моделі Land Cruiser порівняно з попередніми.

  • Збільшення виробництва утричі. Toyota підтвердила плани щодо значного збільшення обсягів виробництва, приблизно втричі. Це може означати продаж понад 10 000 одиниць на рік в Україні, адже попереднє покоління Land Cruiser продавалося щорічно лише близько 3000-3500 одиниць.

  Land Cruiser vs 4Runner

  • Цікавий збіг: поява нового Land Cruiser та очікуваний редизайн 4Runner. Точна дата виходу оновленого 4Runner 2025 поки що невідома, проте нещодавня презентація концепту та помічені прототипи на тестуванні натякають на швидкий реліз. Зважаючи на менші розміри та доступнішу ціну нового Land Cruiser, ці дві моделі позашляховиків матимуть значне перекриття цільової аудиторії, ніж раніше.

  • Вплив нового 4Runner на попит. Очікується, що поява нового 4Runner дещо знизить попит на Land Cruiser, адже 4Runner, ймовірно, буде більш доступним та матиме більші обсяги продажів завдяки своєму традиційному позиціонуванню. Цікаво буде спостерігати, як розвиватиметься ситуація з потужною лінійкою позашляховиків Toyota найближчими місяцями.

  1 коментар
  1. […] Легендарний позашляховик Toyota Land Cruiser 2024 повертається […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше