Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline

Лінійка Nissan GT-R 2024 року поповнюється двома новими моделями обмеженого виробництва: T-spec Takumi Edition та Skyline Edition.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline

  Обидві версії є даниною поваги майстерності та історії GT-R. T-spec Takumi віддає шану японським майстрам Takumi, які вручну збирають двигуни VR38DETT для кожного GT-R. Вона виділяється ексклюзивним темно-фіолетовим кольором Midnight Purple та інтер’єром в кольорі Mori Green. Окрім того, Takumi отримала всі покращення стандартної T-spec, включаючи карбоно-керамічні гальма, золоті 20-дюймові диски Rays та розширені передні крила.

  Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline

  Skyline Edition, нарешті, привозить легендарну назву Skyline на американський ринок. Ця модель пофарбована у приголомшливий синій колір Bayside Blue, який раніше використовувався на поколіннях до R34. Всередині Skyline Edition панує небесно-блакитний інтер’єр під назвою Sora Blue, що ідеально гармоніює з екстер’єром.

  Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline

  Наразі Nissan тримає в секреті ціну та кількість екземплярів обох спеціальних моделей. Інформацію обіцяють повідомити ближче до надходження автомобілів до дилерських центрів цього літа. Також залишається питання, чи стануть ці версії частиною останнього модельного року R35.

  Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline

  Отож, шанувальникам Nissan GT-R варто слідкувати за новинами, адже ці особливі моделі можуть стати останньою можливістю володіти унікальним творінням японського автопрому.

  2 коментарів
  1. […] Легендарний Nissan GT-R отримав обмежені версії Takumi та Skyline […]

  2. […] часи минули. Відеоролик з прямого каналу DragTimes на YouTube демонструє, що завдяки кільком модернізаціям після продажу […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше