Компанія Volvo змінює назви електричних моделей

В епоху стрімкого розвитку технологій та переходу на альтернативні джерела енергії автомобільна промисловість Volvo не залишається осторонь. Свідченням цього є оновлення модельного ряду електромобілів від відомого автовиробника Volvo, що входить до складу корпорації Geely. Зміни в номенклатурі та покращення характеристик автомобілів підкреслюють зосередженість компанії на розвитку електромобільності.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Компанія Volvo змінює назви електричних моделей

  Оновлення назв моделей Volvo

  З метою адаптації до швидко зростаючого ринку електромобілів, Volvo вносить зміни в назви своїх моделей, відмовляючись від вже знайомих назв XC40 Recharge і C40 Recharge на користь EX40 і EC40. Це рішення символізує важливий крок вперед у стратегії компанії, що прагне до чіткості та спрощення своєї продукції.

  Компанія Volvo змінює назви електричних моделей

  Стратегічні зміни у номенклатурі

  Volvo пропонує оновлений підхід до номенклатури своїх електромобілів і гібридів, відходячи від традиційного використання суфікса «Recharge». Нові моделі, такі як EX40 та EC40, приєднуються до лінійки електричних автомобілів, як-от компактний кросовер EX30, повнорозмірний SUV EX90 та мінівен EM90, що розроблений спеціально для китайського ринку.

   

  Покращення та нововведення

  Оновлення моделей EX40 та EC40 не обмежується лише зміною назв. Компанія також здійснила значні технічні удосконалення, зокрема збільшення потужності топових повнопривідних версій на 34 кінські сили, завдяки чому загальна потужність Volvo EX40 тепер становить 436 к.с.

  Перехід на електромобілі

  Volvo чітко висловлює свої амбіції щодо переходу на повністю електричний модельний ряд до 2030 року, незважаючи на поступовість цього процесу. Гібридні моделі продовжуватимуть випускатися, оскільки електромобілі у 2023 році складали всього 16% від загального обсягу продажів. Тим не менш, минулий рік став рекордним для Volvo у сегменті електромобілів з показником у 113 419 проданих одиниць, що на 70% більше порівняно з попереднім роком, демонструючи значний прогрес у популяризації електромобільності.

  Значення змін для майбутнього

  Ці зміни у номенклатурі та покращення продукції Volvo є важливим кроком на шляху до сталого розвитку та зниження впливу автотранспорту на довкілля. Оновлення модельного ряду підкреслює зобов’язання компанії передбачати майбутні тенденції та задовольняти зростаючий попит на екологічно чистіші транспортні засоби.

  Висновок

  Переорієнтація Вольво на електромобілі, оновлення назв та вдосконалення технічних характеристик свідчать про активну роботу компанії над досягненням своїх екологічних цілей та адаптацією до змінюваного ринку. Впровадження нових моделей EX40 та EC40, разом з рекордними продажами електромобілів, підкріплює репутацію Volvo як лідера у сфері інновацій та сталого розвитку. Ці зміни не тільки підвищують конкурентоспроможність компанії на ринку, але й сприяють просуванню електричного транспорту як ключового елементу в боротьбі зі зміною клімату.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше