Компанія Mercedes-АМG показала свій перший електромобіль

Підрозділ Mercedes-AMG продемонстрував випробування свого першого електромобіля. Ведучі автовиробники починають масово переходити на виробництво електромобілів, і цей тренд не залишає осторонь компанії, що виробляють потужні спортивні моделі.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Audi оголосила про розробку електричних моделей RS, BMW працює над своїм першим M-електромобілем, а тепер суббренд Mercedes-AMG також наближається до подібного продукту. Компанія несподівано для всіх одразу ж представила випробування тестового прототипу свого майбутнього першого серійного електромобіля.

  Компанія Mercedes-АМG показала свій перший електромобіль

  Новинки надано мінімально. Зазначено лише, що німецький автовиробник розробив абсолютно нову платформу AMG.EA (AMG Electric Architecture), яку інженери піддають інтенсивній програмі випробувань, де ретельно перевіряються як окремі компоненти, так і система в цілому. AMG.EA наразі знаходиться на початковому етапі складного та комплексного плану випробувань, який охопить безліч полігонів, континентів та кліматичних зон – перші зображення автомобіля показують його випробування у Швеції біля Полярного кола.

  Особливостями платформи AMG.EA стануть електромотори з аксіальним потоком, що забезпечать “неперевершене поєднання відносної потужності, розміру та маси”, а також високовольтна тягова батарея з високим рівнем енергообміну.

  Очікується, що прототип серійного електромобіля Mercedes-AMG з’явиться найближчим часом. Модель доповнить родину AMG GT, але в майбутньому вона повністю замінить актуальний ліфтбек Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe.

  1 коментар
  1. […] Компанія Mercedes-АМG показала свій перший електромобіль […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше