Компанія McLaren отримала нових власників бренду

Група McLaren отримала нового власника! Інвестиційний фонд Bahraini Mumtalakat Holding Company, що належить державі Бахрейн, повністю викупив акції британського виробника розкішних авто. Раніше фонд володів 60% акцій, тепер же його частка зросла до 100%.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Компанія McLaren отримала нових власників бренду

  Поки що невідомо, як цей крок вплине на напрямок розвитку McLaren Automotive. Голова виконавчої ради Пол Волш зазначив, що угода “дозволить нам ще більше зосередитися на реалізації довгострокової бізнес-стратегії”. Зокрема, йдеться про інвестиції у розробку нових продуктів та технологій.

  Компанія McLaren отримала нових власників бренду

  Очікується, що завдяки новим власникам McLaren Automotive отримає необхідну фінансову підтримку для розробки майбутніх моделей та електрифікації свого модельного ряду. Останнім часом виробник суперкарів стикався з фінансовими труднощами. У 2022 році довелося продати частину класичних авто, щоб профінансувати затримку з випуском суперкара Artura. А роком раніше McLaren позбувся штаб-квартири та заводу Формули-1.

  Компанія McLaren отримала нових власників бренду

  Попри фінансові негаразди, 2022 рік ознаменувався призначенням нового генерального директора та запуском моделі 750S – наступника успішного 720S. Також компанія представила оновлену версію свого практичного суперкара GT, перетворивши його на GTS.

  Ходять чутки, що до кінця року McLaren може презентувати новий гіперкар. Він уже проходить етап “тонкого налаштування” та, за чутками, матиме гібридний двигун V8 з потужністю понад 1000 кінських сил. Очікується, що модель відмовиться від традиційних дверей-ножиць McLaren на користь дверей типу “крило чайки”, отримає абсолютно нове шасі з вуглецевого волокна та елементи підвіски, надруковані на 3D-принтері.

  Компанія McLaren отримала нових власників бренду

  Лише через кілька місяців після того, як посаду CEO обійняв Міхаель Лейтерс, він визнав, що попередні моделі були “недостатньо досконалими”. Нові власники мають допомогти компанії отримати кошти та стабільність для розширення, адаптації та підвищення якості продукції.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше