Компанія Kia оголосила про проблеми на моделі Telluride 2020-2024 років

Компанія Kia оголосила відгук 427 407 позашляховиків Telluride 2020-2024 років випуску через потенційну проблему з паркуванням. В окремих випадках автомобілі можуть самостійно рухатися, навіть якщо їх переведено в режим паркування (Park).

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Компанія Kia оголосила про проблеми на моделі Telluride 2020-2024 років

  Причина відгуку

  Неправильне складання проміжного валу та правого переднього приводного валу може призвести до того, що автомобіль не буде повністю зафіксований у режимі паркування. З часом це може призвести до пошкодження шліців проміжного валу. Як наслідок, можливе рух автомобіля, якщо водій не задіяв ручного гальма. Компанія Kia наполегливо рекомендує використовувати ручне гальмо до проведення ремонту за відгуком.

  Компанія Kia оголосила про проблеми на моделі Telluride 2020-2024 років

  Хронологія проблеми

  Kia вперше виявила потенційну проблему у квітні 2022 року. За два роки було зафіксовано 16 випадків, коли автомобілі Telluride рухалися в режимі паркування. При цьому спостерігалися такі симптоми: скрегіт, неможливість переключитись на передачі Drive або Reverse. Огляд 6 автомобілів Telluride виявив пошкодження шліців проміжного валу, що стало підставою для відгуку. На щастя, не повідомлялось про жодні травми, аварії чи смертельні випадки, пов’язані з цією проблемою.

  Компанія Kia оголосила про проблеми на моделі Telluride 2020-2024 років

  Що робити власникам Telluride?

  Починаючи з 15 травня 2024 року, Kia надсилатиме власникам Telluride повідомлення про відгук. Власникам необхідно буде звернутися до дилера Kia для встановлення оновленого програмного забезпечення електронного паркувального гальма. Нове програмне забезпечення автоматично активуватиме гальмо за таких умов:

  Компанія Kia оголосила про проблеми на моделі Telluride 2020-2024 років

  • Автомобіль переведено в режим паркування (Park) та двигун вимкнено.
  • Автомобіль зупинився, двері водія відкриті, незалежно від обраної передачі.

  Після оновлення програмного забезпечення дилер Kia проведе огляд проміжного валу та за необхідності замінить пошкоджену деталь.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше