Компанія BYD представила оновленого e2 Honor Edition

Представлений BYD e2 Honor Edition, що включає дві моделі з запасом ходу 405 км, відрізняється застосуванням технологій та пропонується за цінами від 12 400 до 13 400 доларів. Стартова ціна зменшена на 1500 доларів у порівнянні з минулорічною моделлю.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • BYD e2 Honor Edition є частиною лінійки BYD Ocean. Автомобіль має понад 12 основних функцій, включаючи акумулятори Blade, систему кондиціювання з тепловим насосом, NFC автоключ з можливістю зв’язку зі смартфоном та швидке заряджання.

  Компанія BYD представила оновленого e2 Honor Edition

  Розміри нового BYD e2 Honor Edition становлять 4260 x 1760 x 1530 мм, при цьому колісна база складає 2610 мм, що робить його трохи довшим за попередню модель. Базова версія Comfort має 10,1-дюймовий екран. Модель Luxury обладнана 12,8-дюймовим екраном, системою DiLink та голосовим помічником. В обох випадках автомобілі оснащені 8,8-дюймовою панеллю приладів.

  Компанія BYD представила оновленого e2 Honor Edition

  Стандартна система теплового насоса контролює температуру акумуляторної батареї за допомогою прямого нагріву, що дозволяє збільшити запас ходу більш ніж на 10% порівняно з попередником навіть при низьких температурах взимку. Автомобіль працює на синхронному двигуні з постійними магнітами з максимальною потужністю 70 кВт.

  Понад 50% конструкції автомобіля виготовлено з високоміцної сталі.

  1 коментар
  1. […] Компанія BYD представила оновленого e2 Honor Edition […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше