KIA презентувала нову лінійку легких комерційних електромобілів

Корейський автовиробник KIA готується вражати на виставці CES 2023, яка розпочнеться 9 січня, представивши свою нову лінійку легких комерційних електромобілів та стратегію розвитку.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Після п’ятирічної перерви KIA повертається на подію із великими амбіціями, пропонуючи майбутнє у сфері комерційних автомобілів та бізнесу. Зазначається, що новинки від KIA поєднують передові технології електромобілів із вдосконаленим програмним забезпеченням, спрямованим на створення нових бізнес-моделей та стильного способу життя.

  KIA презентувала нову лінійку легких комерційних електромобілів

  На виставці будуть представлені п’ять спеціально розроблених електромобілів, серед яких одна модель планується до масового виробництва уже у 2025 році. Лінійка комерційних автомобілів включатиме три середні, один великий та один малий фургони, при цьому найменший з них вперше зробить свій дебют.

  Крім того, KIA представить концепції електромобілів для широкого спектру користувачів, включаючи нові компактні концепт-кари EV3 і EV4. Флагманські моделі KIA EV9 і спортивний EV6 GT також будуть представлені на виставці.

  KIA презентувала нову лінійку легких комерційних електромобілів

  КІА націлюється на те, щоб зробити свої спеціально розроблені електромобілі ключовою частиною свого бізнесу, прагнучи розширити сферу електронної комерції, логістики та доставки завдяки новим електричним автомобілям.

  KIA презентувала нову лінійку легких комерційних електромобілів

  В квітні цього року KIA розпочала будівництво свого першого заводу з виробництва комерційних електромобілів у Південній Кореї. З інвестиціями близько 758 мільйонів доларів, масове виробництво планується запустити в другій половині 2025 року. КІА має намір випускати 150 000 одиниць протягом першого року, з можливістю розширення обсягів виробництва.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше