Kia оголосила відкликання 427407 позашляховиків Telluride

Увага власникам Kia Telluride! Можливий відкат автомобіля під час паркування

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Виробник Kia оголосила відкликання 427 407 позашляховиків Telluride через потенційну проблему з системою приводу, яка може призвести до відкоту транспортного засобу під час паркування.

  Відгук стосується широкого спектра автомобілів Telluride, випущених з 9 січня 2019 року по 19 жовтня 2023 року, зокрема всіх моделей 2020-2023 років та окремих моделей 2024 року.

  Kia оголосила відкликання 427407 позашляховиків Telluride

  За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), проблема полягає в неправильному складанні проміжного валу та переднього правого приводного валу, що може призвести до їх часткового зчеплення. З часом це може призвести до пошкодження шліців проміжного валу, що, в свою чергу, може призвести до небажаного руху автомобіля під час паркування.

  Хоча NHTSA оцінює, що лише 1% відкликаних Telluride матимуть цю проблему, Kia зафіксувала 16 випадків, пов’язаних з цим дефектом, 10 з яких були гарантійними зверненнями. У 6 випадках виробник підтвердив пошкодження або знос шліців, що відповідає проблемі, описаній у відкликанні.

  Відгук НЕ стосується автомобілів Kia Telluride 2024 року випуску, вироблені з 20 жовтня 2023 року. Це пов’язано з тим, що постачальник цих автомобілів використовує додатковий процес комп’ютерного огляду для перевірки повного зчеплення валів.

  Власники автомобілів, які потрапляють під відгук, отримають листа-повідомлення з інструкцією щодо звернення до дилера Kia.

  Офіційні дилери Kia виконають наступні дії:

  • Перевірять проміжний вал та за необхідності замінять його.
  • Встановлять оновлення електронного паркувального гальма для запобігання руху автомобіля під час паркування або зупинки з відкритими дверима водія.

  Повідомлення дилерам буде надіслано 13 травня, а листи власникам – 15 травня.

  Тим часом, власники Kia Telluride можуть перевірити наявність свого VIN-коду в базі відгуків NHTSA, щоб дізнатися, чи їхній автомобіль підлягає цьому відкликанню.

  1 коментар
  1. […] Kia оголосила відкликання 427407 позашляховиків Telluride […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше