KIA EV6 готує оновлення: що нового у 2024 році?

Оновлення зовнішності: сучасний дизайн за останніми тенденціями

Електричний кросовер KIA EV6, який вперше увійшов у модельний ряд бренду у 2021 році, готується до свого першого оновлення, яке здійсниться у 2024 році. За інформацією від дизайнерів порталу Carscoops, оновлення зовнішності включатиме нові світлодіодні фари, оновлений бампер, та невеликі зміни в графіці задніх ліхтарів, роблячи EV6 більш схожим на флагманський EV9.

KIA EV6 готує оновлення: що нового у 2024 році?

Інтер’єр: нові деталі та розкіш

У салоні очікуються нові варіанти оздоблення, оновлене кермо та панель з трьома дисплеями, адаптована від EV9. За додатковими можливостями та більшими функціями для автономного водіння та підключення також можна буде спостерігати.

Технічні покращення: збережемо ефективність

Силові агрегати та акумуляторні блоки залишаться незмінними, зберігаючи ефективність моделі. Серйозні технічні зміни варто очікувати при наступній зміні поколінь, коли EV6 другого покоління перейде на інтегровану модульну архітектуру (IMA) замість поточної платформи E-GMP. Згідно з стратегією KIA, оновлення моделі очікується кожні 3 роки, а нове покоління – кожні 6 років. Наступне покоління EV6 планується на 2027 рік.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше