Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer 2024: новий рівень позашляховиків

Зміст

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Моторна революція

  Американський бренд Jeep представив новинки – позашляховики Wagoneer та Grand Wagoneer 2024 року, які отримають лише один тип двигуна – рядну 3,0-літрову “бітурбошістку” Hurricane.

  Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer 2024

  Зміни в силовому агрегаті

  Протягом двох років ці повнорозмірні позашляховики були доступні з V8 Hemi. Тепер же Jeep зробив кардинальний крок, встановивши єдиний двигун – рядну “шістку” Hurricane. Раніше вони пропонувалися з 5,7-літровим агрегатом для Wagoneer та 6,4-літровим для Grand Wagoneer.

  Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer 2024

  Трансмісійні вибори

  Вагонівки Wagoneer залишають три варіанти повнопривідної трансмісії, що включають звичайну муфту спереду (Quadra-Trac I), більш серйозну систему з понижувальною передачею (Quadra-Trac II) та “позашляхове” виконання з електроннокерованим блокуванням заднього диференціала Quadra-Drive II.

  Зміни в модельному ряді Jeep

  Тепер у США доступні лише дві моделі Jeep з мотором V8 Hemi – Grand Cherokee L та Wrangler Rubicon 392. Життєвий цикл цих моделей також наближається до завершення, а також Jeep відмовляється від дизельних двигунів для пікапів Gladiator, перейшовши на більш екологічні рішення.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше