Hyundai показав свою найпотужнішу модель Ioniq 6 N

Новий рівень потужності: Hyundai Ioniq 6 N

Майбутній Ioniq 6 N обіцяє встановити новий рекорд, ставши найпотужнішим автомобілем в лінійці Hyundai, перевищуючи показники Ioniq 5 N. Очікується, що його дебют відбудеться у 2025 році.

Електромотори високої віддачі: потужність та крутний момент

За даними порталу Drive, Ioniq 6 N оснащений двома електромоторами, сумарна потужність яких перевищить 650 к.с. та 770 Нм (порівняно зі 650 к.с. у режимі Boost для Ioniq 5 N). Покращеною потужністю та зменшеною вагою очікується, що 6 N буде швидше за свого попередника, який розганяється до “сотні” за 3,4 секунди.

Hyundai показав свою найпотужнішу модель Ioniq 6 N

Платформа та концепт: база для Ioniq 6 N

Модель Ioniq 6 N буде розроблена на основі концепт-кару RN22e, представлену минулого року корейською компанією. Оригінальною основою для RN22e є серійний Ioniq 6, який спільно використовує платформу E-GMP з Ioniq 5 та Hyundai Ioniq 5 N. RN22e оснащується двома електромоторами, що видають 585 к.с. та 740 Нм, а також батареєю на 77,4 кВт•год.

Будь ласка, залишайте свої коментарі та очікуйте на нові деталі під час офіційного дебюту Ioniq 6 N у 2025 році.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше