Hyundai Motor проведе найбільше відкликання електромобілів Hyundai

За інформацією від Business Insider, південнокорейський концерн Hyundai повинен буде відремонтувати ряд моделей електромобілів через проблеми з вбудованими блоками управління зарядкою (ICCU), що стали предметом скарг від користувачів на фахових форумах. Hyundai Motor визнала необхідність програми відкликання для вирішення цієї проблеми.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Hyundai Motor проведе найбільше відкликання електромобілів Hyundai, Kia і Genesis

  У минулому році Hyundai і Kia вже намагалися виправити проблеми з електромобілями шляхом оновлення програмного забезпечення та, в окремих випадках, заміни блоку ICCU. Проте, скарги від власників продовжуються, оскільки дефект може призводити до незапуску електромобіля, втрати потужності та неповного заряджання батареї.

  Поки що не було оприлюднено точний список моделей, які стануть об’єктом відремонту. Ймовірно, це стосується всієї лінійки електромобілів на платформі E-GMP. Дефект виявлено на таких моделях, як Hyundai Ioniq 5, Genesis GV60 та Kia EV6. За попередньою оцінкою, в Південній Кореї буде відкликано 170 тисяч автомобілів, а загальна кількість відремонтованих електромобілів становитиме близько 600 тисяч.

  Національне управління безпеки руху на дорогах США (NHTSA) провело власне розслідування. За їхніми даними, робота блоку ICCU може порушуватися через пошкодження транзистора внаслідок підвищеного струму.

  1 коментар
  1. […] Hyundai Motor проведе найбільше відкликання електромобілів… […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше