Hyundai готує доступний електромобіль IONIQ 2

Корейський автовиробник Hyundai розгортає новий етап в світі електромобілів з очікуваним випуском моделі під назвою Hyundai IONIQ 2. Цей крок – частина стратегії компанії досягти визнання одним із трьох найбільших виробників електромобілів до 2030 року.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Ініціатива випуску Hyundai IONIQ 2 є наступним етапом після успішного запуску електромобілів першого покоління, зокрема, IONIQ 5 та IONIQ 6. Метою Hyundai Motor Group є продаж 3,6 мільйона електромобілів до закінчення десятиліття.

  Hyundai готує доступний електромобіль IONIQ 2

  Вже минулого місяця Хюндай встановив новий рекорд експорту завдяки зростанню попиту на електромобілі, що відіграють ключову роль у міжнародному ринку. Обсяг експорту електромобілів автовиробника збільшився вдвічі за останні два роки, досягнувши понад 218 000 автомобілів у 2022 році.

  Однак Хюндай прагне вдосконалити свій внесок, представивши нові ключові моделі. Однією із них є трирядний електричний позашляховик, IONIQ 7, очікуваний на ринку наступного року.

  За словами віце-президента Hyundai Europe з маркетингу Андреаса-Крістофа Хофманна, компанія також працює над створенням більш доступного електромобілю IONIQ 2. Вартість новинки має конкурувати із концептом ID 2 від Volkswagen, що оцінюється приблизно в 25 000 євро, із запасом ходу близько 450 км.

  Hyundai сподівається забезпечити подібний ціновий діапазон для майбутнього IONIQ 2, з очікуваним запасом ходу не менше 350 км, базованого на новій фірмовій платформі IMA, представленій під час Дня інвестора 2023 року. Ця платформа також служить основою для 13 нових електромобілів Хюндай, KIA та Genesis до 2030 року.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше