Huawei представив новий кросовер Aito M5

17 квітня стартував прийом попередніх замовлень на новий кросовер Huawei Aito M5, доступний у версіях з електричною та гібридною силовою установками. І вже першого дня понад 6000 покупців виявили бажання придбати новинку. Цей факт свідчить про значний інтерес до моделі та високі очікування з боку публіки.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Huawei представив новий кросовер Aito M5

  Хоча Aito наразі не розкриває всіх характеристик нового Aito M5, вже відомо, що він отримає покращену систему розумного водіння, яка робить керування автомобілем ще більш комфортним та безпечним. Офіційний запуск моделі заплановано на 23 квітня, коли й буде представлена вся детальна інформація.

  Aito M5, представлений у 2022 році, став першою моделлю бренду. Цього разу, окрім чорного та сірого кольорів кузова, покупцям буде доступний новий, елегантний червоний колір.

  Huawei представив новий кросовер Aito M5

  Модель пропонується у трьох модифікаціях: EREV Max RS, EREV Max та EV Max.

  Зовнішній дизайн нового Aito M5 збоку дещо нагадує Porsche Cayenne, але при погляді спереду схожість зникає. Автомобіль отримав чорні п’ятиспицеві диски з червоними супортами, які підкреслюють його спортивний характер.

  Варто зазначити динаміку продажів Aito M5:

  • У березні 2024 року було продано 395 одиниць Aito M5, що склало 1,62% загальних продажів Aito.
  • Це дозволило моделі посісти 202-ге місце з продажу кросоверів, опустившись на 86 позицій порівняно з лютим.
  • Також спостерігається зниження продажів Aito M5 у березні: на 82,77% у річному обчисленні та на 56,4% у порівнянні з попереднім місяцем.

  Незважаючи на це, вражаючий старт попередніх замовлень нового Aito M5 свідчить про те, що модель має всі шанси стати лідером у своєму сегменті.

  Очікується, що офіційний запуск 23 квітня розкриє всі карти та остаточно підтвердить амбіції новинки.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше