Honda ZR-V: новий спортивний кросовер в Україні

Динамічний та ефективний: огляд моделі

Honda ZR-V, який ми вже анонсували раніше, нарешті з’явився в Україні і проходить сертифікацію, готуючись до свого офіційного входу на ринок. Цей спортивний кросовер візьме своє місце між моделями HR-V і CR-V, заповнюючи цікаву нішу в модельній лінійці виробника.

Honda ZR-V: новий спортивний кросовер в Україні

Відмінність ДНК Civic: дизайн та динаміка

На додаток до стилізованого та сучасного дизайну, ZR-V успадковує динамічні характеристики від свого “предка” – моделі Civic. Його шасі та платформа розроблені для того, щоб забезпечити захоплюючу та ефективну поїздку.

Honda ZR-V: новий спортивний кросовер в Україні

Гібридна силова установка: динаміка та економія

Honda ZR-V оснащена фірмовою гібридною силовою установкою e:HEV, яка забезпечує високоефективне водіння. Це поєднання динамічності та реальної економії пального робить цей кросовер привабливим вибором для тих, хто цінує якість та продуманий підхід.

Доступний вже зараз: ціни на Honda ZR-V

Вже зараз новий Хонда ZR-V доступний в дилерській мережі в Україні. Ціни на цей гібридний кросовер з автоматичною трансмісією стартують від 1 799 900 грн. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання стилю, практичності та ефективного водіння.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Читайте нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше