Honda може відкликати чверть мільйона автомобілів

Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) недавно розпочало розслідування щодо певних моделей Honda Insight та Passport через повідомлення про фантомне гальмування. В даний час організація збирає більше інформації про можливі випадки автоматичного активування гальм.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Розслідування, яке почалося 7 березня, спрямоване на автомобілі Insight і Passport, вироблені від 2019 до 2022 року. У документі Управління з розслідування дефектів (ODI) зазначено, що було отримано 46 скарг щодо системи гальмування, які спрацьовували несподівано, без зрозумілих причин. Три з цих інцидентів призвели до аварій або пожежі, а два – до травмування людей. У рамках розслідування було перевірено 250 712 транспортних засобів.

  Honda Insight — Вікіпедія

  Важливо зазначити, що це не є відкликанням, а лише попереднім розслідуванням можливих проблем. Представник Honda заявив: «Honda завжди дбає про безпеку. Ми відомі тим, що NHTSA розпочала попереднє оцінювання, перший рівень розслідування, стосовно обмеженої кількості повідомлень від споживачів про автоматичне ненавмисне гальмування. Компанія Honda вже спілкувалася з агентством з цього питання і буде співпрацювати з NHTSA під час розслідування, продовжуючи власну внутрішню перевірку наявної інформації».

  Окрім автоматичного гальмування, інші деталі, такі як швидкість, місцезнаходження або активність круїз-контролю, залишаються невідомими. Також неясно, чому моделі Passport та Insight були вибрані серед інших моделей Honda, обладнаних системою автоматичного екстреного гальмування. При з’явленні додаткової інформації ми обов’язково її опублікуємо.

  Більше новин на нашому каналі Телеграм

  Підпишіться на нас в Google NEWS

  Нинішнє покоління Passport повернулося до Північної Америки в 2019 році. Продажі цього позашляховика досягли свого піку в 2021 році з 53 133 одиниць, а в 2022 році впали до 41 306. Щодо Insight, він був менш популярним. У 2021 році було продано лише 19 431 екземпляр, що стало його найуспішнішим роком. Після 2022 року він був вилучений з американського ринку, а продажі в 2022 році склали 7 628 одиниць. Passport продовжує продаватися, а нова модель знаходиться на етапі розробки.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше