Головний інженер Corvette оголосив про свою відставку

Тедж Джюхтер, виконавчий головний інженер Corvette з 2006 року, оголосив про свою відставку. Кар’єра Джюхтера в General Motors тривала 47 років, більшість з яких він працював у відділі Corvette. Він очолював розробку поколінь C7 та C8, останнє з яких ефективно зробило його батьком-засновником Corvette з середньомоторним розташуванням, що дебютувала в 2020 році.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Головний інженер Corvette оголосив про свою відставку

  З 1993 року Тедж Джюхтер був причетний до однієї з найбільш іконічних спортивних машин у світі: Chevrolet Corvette. У 1999 році його призначили заступником головного інженера, а в 2006 році він став виконавчим головним інженером Corvette, посаду, яку він займав до сьогоднішнього часу.

  Цього літа Джюхтер офіційно виходить на пенсію. Так, батько-засновник Корвет C7 та C8 сьогодні заявив, що піднімає шаховий прапор, і це станеться в той самий час, коли його шедевр, новий бітурбований ZR1, дебютує перед світом.

  Тедж Джюхтер: іконка інженерії Корвет У Car and Driver ми пишемо про Корвет з часів, коли нас називали Sports Cars Illustrated ще в 50-х роках, і це означає, що ми добре знаємо Джюхтера, особливо за останні два десятиліття. Наш власний Дон Шерман, який також вийшов на пенсію кілька років тому, навіть їздив з Джюхтером на шести поколіннях Vette в 2014 році. Під час поїздки начальник Corvette розповів на відео, що він читав журнал C/D з дитинства, перечитуючи кожний номер від корки до корки і навіть запам’ятовуючи його. (Дякуємо, Тедж, ми також великі фанати вас.)

  У 2018 році, коли очікування навколо майбутньої Корвет з середньомоторним розташуванням було неймовірно великим, ми знову мали можливість сісти на пасажирське сидіння з верхнім інженером автомобіля. Ми також багато разів спілкувалися з Джюхтером під час розробки C8, оскільки він був, мабуть, найбільшим прихильником Corvette з середньомоторним розташуванням.

  1 коментар
  1. […] хоча насправді це був просто дворядний CX-90. Натомість, компанія докладає більше зусиль для диференціації своїх найбільших позашляховиків в […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше