Гіперкар Ferrari LaFerrari: рідкісний шедевр на аукціоні (відео)

Унікальний гібрид від Ferrari

Ferrari LaFerrari, гіперкар з гібридною силовою установкою, яка об’єднує 963 к.с. 6,3-літрового V12, електромотор, роботизовану коробку з двома зчепленнями та батарейний комплект. Загалом вироблено 500 екземплярів цього бензоелектричного автомобіля.

Ferrari LaFerrari

Новий власник – Семюель Рой Хейгар

Музикант Семюель Рой Хейгар, відомий як вокаліст Van Halen, став щасливим власником одного з цих рідкісних LaFerrari. Він вирішив випустити його на аукціон в пошуках нового власника.

Дизайн та екстер’єр Ferrari LaFerrari

Кузов купе, пофарбований в кремово-білий колір, виглядає ефектно завдяки темно-сірим магнієвим колесам, контрастному чорному даху та гальмівним супортам. Стильний інтер’єр відзначається світлою шкірою та вуглепластиковим декором, що гармонійно вписується в образ гіперкара.

Ferrari LaFerrari

Історія та вибір декору

Семмі Хейгар обрав свій декор, інспіруючись фотографією моделі 1960-х років, яку він побачив під час візиту на завод Ferrari у 2014 році. Таким чином, він надав своєму LaFerrari неповторний стиль.

Майбутнє на аукціоні Ferrari LaFerrari

За вражаючим пробігом 1770 кілометрів, історією та повним набором аксесуарів, LaFerrari від Семюеля Роя Хейгара буде виставлено на аукціоні Barrett-Jackson’s 27 січня 2024 року.

По темі: Наступник BMW 1 Series: огляд технічних та дизайнерських деталей

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше