Gridserve розвиває зарядну інфраструктуру для електротягачів у Великій Британії

Стратегічний проєкт Electric Freightway для важких вантажівок

Компанія Gridserve повідомила про старт проєкту Electric Freightway, який передбачає створення зарядної мережі для електричних важких вантажних автомобілів (eHGV) у Великій Британії. Загальна вартість проєкту становить понад 100 млн фунтів стерлінгів, і він реалізується за підтримки міністерства транспорту (DfT) та Innovate UK. Уряд Великої Британії виділив 62,7 млн фунтів на здійснення цієї ініціативи. Планується завершити проєкт до 2030 року.

Gridserve розвиває зарядну інфраструктуру для електротягачів у Великій Британії

Об’єднані зусилля сектору

Проєкт Electric Freightway об’єднав 33 компанії-партнери та понад 140 парків eHGV, включаючи великі гравці, такі як Amazon і Volvo Trucks, а також сервісні центри, зокрема, Moto. Ці партнери спільно розроблять індивідуальну зарядну мережу на автомагістралях, стоянках вантажівок та комерційних складах.

Вирішення проблеми забруднення вантажівками

Мережа Electric Freightway буде призначена для зарядки батарей важких вантажівок повною масою понад 3,5 тонни, що включає транспорт з максимальною масою 40 тонн. Ці вантажівки є великим джерелом викидів парникових газів, і їхні викиди становили 24% усіх викидів Великої Британії у 2020 році. Мета уряду – до 2040 року знищити це джерело забруднення.

По темі: Американські власники авто: які моделі задовольняють сучасних водіїв?

Зарядна інфраструктура та оптимізація транспорту

Gridserve Technologies планує встановити понад 200 зарядних станцій High Power у ключових зонах обслуговування автомагістралей та на комерційних зарядних станціях протягом двох років. Зокрема, понад 10 зарядних станцій будуть обладнані потужністю не менше 1 МВт, решта – від 350 кВт. Спільно з функціями автоматичного заряджання та резервування, ця інфраструктура сприятиме оптимізації використання транспорту, враховуючи обов’язкові зупинки водіїв вантажівок за законами ЄС.

Зазначимо, що забезпечення зарядних терміналів 100% відновлюваною енергією допоможе автопаркам досягти своєї мети з нульовим рівнем викидів та сприятатиме створенню екологічно чистого транспортного сектору.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше