Genesis презентував новий потужний електромобіль GV60 Magma

Genesis прибуває на Нью-йоркський автосалон 2024 року з палкими новинами. Звісно, ми маємо на увазі це в переносному сенсі, з трохи каламбуром, адже південнокорейська компанія презентує новий суббренд високої продуктивності під назвою Magma. І, судячи з того, що ми бачимо на цьому яскраво-помаранчевому GV60, нас чекає щось дійсно вражаюче.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Якщо ви зараз відчуваєте дежавю, то це тому, що майже рік тому ми бачили такий самий відтінок помаранчевого. У 2023 році Genesis приїхав до Нью-Йорка з концептом купе GV80, а потім пізніше презентував G80, який ви бачите нижче. Модель під назвою G80 Magma Special вже випускається обмеженою серією, але лише для клієнтів Близького Сходу.

  Genesis презентував новий потужний електромобіль GV60 Magma

  Повністю новою на автосцені є модель GV60 Magma Concept, представлена сьогодні напередодні Нью-йоркського автосалону 2024 року і також призначена для серійного виробництва. Вона не матиме регіональних обмежень, хоча наразі Genesis не має багато виробничої інформації. Також немає даних про покращення продуктивності електричного кросовера, але ми знаємо, що він матиме вдосконалену батарею, яка передаватиме потужність до модернізованих двигунів.

  Genesis презентував новий потужний електромобіль GV60 Magma

  Для того, щоб максимально використати те, що, як ми припускаємо, є значним збільшенням потужності, GV60 Magma Concept має трохи занижену посадку та ширшу колію. Він оснащений переробленою передньою частиною з ширшим повітрозабірником, призначеним не для подачі повітря до ненаситного двигуна, а для охолодження акумуляторів, гальм і моторів. Для додаткового охолодження над повітрозабірником є три отвори, а повітряні завіси призначені для підвищення ефективності GV60 при русі на вітрі.

  1 коментар
  1. […] Genesis презентував новий потужний електромобіль GV60 Magma […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше