Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6: екстремальна та потужна інкарнація пікапа

Найекстремальніша версія Ford F-150: Hennessey VelociRaptor 6×6

Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6 визначається своєю безкомпромісною атмосферою та інноваціями, серед яких третя колісна вісь та численні інші модифікації.

Інженерне диво в серці Сполучених Штатів

Цей модифікований пікап Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6 вже випущено в США. Захоплюючий пікап, який отримав численні покращення, включаючи третю колісну вісь, тепер доступний для автолюбителів. Про це повідомлено на порталі CarBuzz.

Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6

Екстремальні трансформації від Hennessey Performance

Команда Hennessey Performance взялася зробити Ford F-150 Raptor R ще більш екстремальним. За допомогою додаткової пари коліс та піднятої підвіски, автомобіль перетворився в витвір шляхетного тюнінгу.

За границями звичайного: що нового?

Новинкою став комплект чорних колісних дисків, обутих у позашляхові шини діаметром 37 дюймів. Додаткова задня вісь значно поліпшила зчеплення з дорогою, насолоджуючись покращенням більше, ніж на 50%. Зростання розмірів вантажної платформи робить цей пікап ще більш практичним.

Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6

Потужність та технічні характеристики

Під капотом Ford F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6 ховається 5,2-літровий компресорний двигун V8 з потужністю 700 к.с. і 876 Нм крутного моменту. Вага цього гіганта становить 2948 кг.

Ціна ексклюзивності: 499 999 доларів за індивідуальність

За унікальність і ексклюзивність прийдеться заплатити – вартість готового F-150 Hennessey VelociRaptor 6×6 складає 499 999 доларів. Також компанія пропонує модифікацію для вже існуючого власника Ford F-150 Raptor R.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше