Fiat розглядає бензинову версію для електричного 500e

На сайті Fiat США представлені лише дві легкові моделі. І тільки одна з них – 500X – оснащена традиційним бензиновим двигуном. Але ця комплектація зникла з лінійки 2024 року. Інша модель – абсолютно новий 500e, знайомий дизайн якого приховує повністю електричний силовий агрегат. Втім, ситуація може незабаром змінитися, згідно з останнім звітом Automotive News Europe.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Є припущення, що Fiat розглядає варіант використання бензинового двигуна для 500e. За даними джерел, автовиробник звернувся до постачальників із запитами щодо збільшення виробництва 500e, що само собою не є вагомим сигналом. Але в цих запитах згадуються як електричні, так і бензинові моделі, причому більшість виробництва буде спрямовано на версію авто з ДВЗ. Automotive News Europe підтвердило факт надсилання цих запитів, але не отримало додаткових коментарів від Fiat. Ми також зв’язалися з Fiat, але поки що не отримали жодної інформації з цього приводу.

  Fiat розглядає бензинову версію для електричного 500e

  Хоча наразі це лише чутки, є кілька причин вважати, що Fiat щонайменше розглядає можливість випуску нового бензинового 500. Не секрет, що попит на електромобілі знижується – усі виробники відчувають спад, навіть Tesla, яка нещодавно скоротила виробництво на своєму заводі в Китаї. В Європі запуск 500e був успішним – виробництво досягло 77 500 одиниць у 2022 році. Згідно зі звітом, Fiat сподівався досягти показника 90 000 одиниць у 2023 році, але замість цього виробництво трохи знизилося до 77 260 автомобілів. Раніше цього року автовиробник скоротив виробництво 500e, зменшивши кількість робочих змін на заводі.

  Також має місце затримка із забороною використання двигунів внутрішнього згоряння в Європі – дату перенесено з 2030 на 2035 рік. Для автовиробників, які прагнуть розробляти нові автомобілі, повернення можливості виробляти ДВЗ-автомобілі ще на понад десять років, безумовно, відкриває нові перспективи, які раніше не розглядалися. Зокрема, це відкриває можливість випуску бюджетної моделі з ДВЗ для покупців, поки технології електромобілів продовжують удосконалюватися.

  Поки що невідомо, як це може виглядати на практиці. 500e був розроблений виключно як електромобіль. Fiat все ще виготовляє 500 з двигуном внутрішнього згоряння для Європи, але він не відповідатиме новим нормам викидів ЄС і виробництво цієї моделі планується завершити пізніше цього року. Також невідомо, чи потрапить новий бензиновий 500 на ринок США. Якщо ж випуск нового 500 з ДВЗ таки відбудеться, він, ймовірно, матиме м’який гібридний двигун і з’явиться на ринку наприкінці 2025 року.

  1 коментар
  1. […] Fiat розглядає бензинову версію для електричного 500e […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше