Електричний фургон WEVC eCV1: інновації та стратегія життєвого циклу

1. Екологічно чисті матеріали та переробка

Британський стартап Watt Electric Vehicle Company представив свій перший електричний фургон eCV1, який вирізняється кузовом з переробленого алюмінію. Компанія акцентує увагу на використанні екологічно чистих матеріалів, придатних для вторинного перероблення, і прагне знизити викиди CO2 протягом усього життєвого циклу автомобілів.

WEVC eCV1

2. Тривалий термін експлуатації та сучасний дизайн

WEVC eCV1 розрахований на тривалий термін служби понад 20 років, в кілька разів перевершуючи багато інших комерційних автомобілів. Фургон вражає мінімалістичним дизайном, включаючи вертикальні фари та відсутність бічних дзеркал заднього виду, які заміщені камерами.

WEVC eCV1

3. Регулярні оновлення та заміна акумуляторів

WEVC планує продовжувати термін служби фургона шляхом регулярних оновлень і модернізацій. Крім того, передбачена заміна акумуляторних батарей, що підкреслює стратегію компанії з підтримки сталого розвитку.

WEVC eCV1

4. Запуск виробництва та характеристики прототипу

Прототип фургона вже успішно проходить випробування у Великій Британії, обладнаний акумуляторною батареєю об’ємом 110 кВт.год і запасом ходу 310 км на одному заряді. Щодо силової установки, деталі поки що залишаються невідомими. Старт виробництва планується на 2025 рік.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Читайте нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше