Електрична еволюція Mitsubishi ASX: нове покоління з Renault Group на горизонті

1. Електричний кросовер Mitsubishi: новий етап у розвитку ASX

Нове покоління кросовера Mitsubishi ASX вразило автомобільну громадськість своєю схожістю з Renault Captur. Проте, здається, цей зовнішній вигляд машини може бути тимчасовим.

2. Renault Group готує змінника: електричний кросовер у 2025 Році

Renault Group розробляє електричний кросовер як заміну для ASX, і його випуск може відбутися вже наприкінці 2025 року. Гендиректор концерну Лукой де Мео розкрив деякі деталі про цей новий компактний паркетник.

3. Архітектура Ampere Medium: нова платформа для електричного C-SUV

Новий автомобіль від Mitsubishi буде побудований на платформі Renault Group, що використовується для всіх їхніх брендів. Ця платформа, за словами топ-менеджера, буде базуватися на архітектурі Ampere Medium і стане повністю електричним C-SUV, відповідаючи вимогам ринку.

Mitsubishi ASX

4. Пошук заміни для ASX: як Mitsubishi реагує на виклики ринку

Головний інженер Mitsubishi Хіроші Нагаока раніше заявив, що компанія активно шукає заміну для ASX. Однак вирішення цього питання залишається на відповідальності головної компанії Renault.

5. Невідомі деталі: очікування на подробиці нового електричного кросовера

Поки що немає конкретних подробиць щодо новинки від японської марки, але з врахуванням найближчих термінів прем’єри, очікується, що додаткова інформація з’явиться найближчим часом.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше