Електромобільний бум в Україні: попит на електромобілі зріс майже утричі

У листопаді 2023 року український автопарк поповнився 4,3 тис. електроавтомобілів, вражаючи майже утричі більше, ніж у аналогічний період минулого року. За інформацією Асоціації автовиробників України (Укравтопром), це рекордна кількість, яку підтверджує зростання попиту на електромобілі.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Зростання попиту: майже утричі більше якості електромобілів

  У листопаді зареєстровано 4316 нових електромобілів, що є майже утричі більше, ніж у тому ж місяці минулого року. Втім, порівняно з жовтнем 2023 року, ринок зменшився на 4%. Головною складовою цієї кількості стали легкові автомобілі, серед яких нові та вживані моделі.

  Електромобільний бум в Україні: попит на електромобілі зріс майже утричі

  Топ-5 нових електромобілів, які увійшли до українського ринку у Листопаді

  У топ-5 нових електромобілів, що потрапили на український ринок у листопаді, увійшли Volkswagen ID.4, Toyota BZ4X, BYD Song, Honda eNS1 та Volkswagen ID.6. Ці моделі домінують серед споживачів, які обирають транспорт з акумуляторними джерелами живлення.

  Обрані вживані електромобілі: популярні моделі та їх кількість

  Споживачі віддають перевагу таким уживаним електромобілям, як Nissan Leaf, Tesla Model 3, Volkswagen e-Golf, Tesla Model Y та Audi E-Tron. Виявляється, що українці все більше обирають електромобілі як сталий вибір транспорту.

  Рекордні показники: збільшення кількості зареєстрованих електромобілів в Україні

  У 2023 році загальна кількість зареєстрованих електромобілів в Україні зросла до 33 тис., що в 2,8 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Також відзначається збільшення частки нових машин серед зареєстрованих електромобілів, досягнувши 20%.

  Стабільний розвиток: тренд зростання популярності електромобілів в Україні

  Зростаючі обсяги реєстрації та стабільний розвиток ринку електромобілів в Україні свідчать про позитивні тенденції та збільшений інтерес споживачів до сталого транспорту.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше