Електромобілі: ТОП-5 найкращих вживаних електромобілів з пробігом

Від бензинових двигунів до електроприводу

Сучасні електромобілі, звісно, ще не завоювали лідерство на ринку автотранспорту порівняно з традиційними машинами з ДВЗ. Проте важливо розуміти, що наше автомобільне майбутнє неминуче пов’язане з електроприводом. Вже сьогодні ви маєте можливість вирушити в цю подорож, навіть придбавши вживаний електромобіль. Вибір на вторинному ринку вражає своєю різноманітністю.

Основна перевага: економія

Головною перевагою електромобілів в Україні є економія на заправці. Зарядити батарею електромобіля дійсно дешевше, ніж заправити бак дизеля чи “бензинки.” Однак економія може бути різною залежно від доступності місць для зарядки.

Комфорт і зручність

Електромобілі пропонують більше комфорту та менше турбот з ремонту та обслуговування. Керування ними дружелюбніше до навколишнього середовища і вносить певну престижність у щоденну їзду.

Великий вибір на вторинному ринку

В Україні ви знайдете широкий вибір електромобілів на вторинному ринку. Вони можуть бути пригнані з Європи, відремонтовані авто з-за океану, або навіть машинами, які були придбані у офіційного дилера в Україні.

Електромобілі: ТОП-5 найкращих вживаних електромобілів з пробігом

Популярні моделі на вторинному ринку

  1. Volkswagen e-Golf: Одним із цікавих варіантів є електромобіль “Гольф” сьомого покоління. Існують версії з батареями на 24 кВт⋅год та 35 кВт⋅год з різним запасом ходу.
  2. Nissan Leaf II: Ця модель була однією з перших спеціально розроблених як електромобіль. В Україні також доступні офіційні версії з більшим обсягом батареї.
  3. Mitsubishi i-MiEV/Peugeot iOn/Citroën C-Zero: Ця японська модель має ефективну систему електричного приводу та різні версії від різних виробників.
  4. BMW i3: Цей B-клас преміум-сегмента має унікальний карбоновий кузов і можливість встановлення бензинового “резервного” генератора.
  5. Renault Zoe: Зручний європейський хетчбек, який пропонує різні версії з різними обсягами батарей та запасом ходу.

У виборі електромобіля варто враховувати реальну “далекобійність,” можливості зарядки, місткість салону, динаміку, комфорт і інші фактори.

По темі: BYD Fang Cheng Bao 3: компактний електричний новий позашляховик

Хоча електромобілі мають свої особливості, вони представляють собою майбутнє автомобільної індустрії, яке стає все більше доступним для кожного.

Наш автомагазин: AutoRevers

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше