Електрокари ламаються на 79 відсотків частіше, ніж машини з ДВЗ

Дослідження надійності: електромобілі та традиційні автомобілі

Свіжі дані дослідження, проведеного виданням Consumer Reports, вказують на те, що електрокари виявляються менш надійними у порівнянні з традиційними автомобілями з ДВЗ. За даними опитування серед 330 тисяч власників, яке охоплювало період з 2000 по 2023 рік, виявлено, що, незважаючи на простоту конструкції та меншу кількість рухомих частин, електромобілі частіше вимагають ремонту.

Електрокари ламаються на 79 відсотків частіше, ніж машини з ДВЗ

Плагін-гібриди: ризик поломок

Особливий ризик поломок спостерігається в машин з плагін-гібридною системою. Згідно з дослідженням, їх поломки виявилися на 146% частішими, ніж у традиційних автомобілів з ДВЗ. Класичні гібриди також не виявились надто надійними, і поломки в них сталися на 26% частіше.

Технології та новітні рішення: проблеми та перспективи

Фахівці вбачають причину частоти поломок у застосуванні нових технологій, які ще не мають достатнього досвіду експлуатації. Особливо вразливим сегментом є електричні вантажівки, де власники Ford F-150 Lightning та Rivian R1T повідомляють про проблеми із зарядкою акумулятора та кліматичною системою відповідно.

Вибір електрокару: рекомендації експертів

Експерти рекомендують вибирати перевірені часом моделі електрокарів, зосереджуючись на довірених виробниках. Наприклад, для Tesla рекомендується звертати увагу на «обкатані» Model 3 або Model S. Попри сучасні виклики, експерти впевнені, що надійність електричних автомобілів зросте в майбутньому.

Джерело: auto.24tv.ua

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше