Експерти показали: як працює інноваційна система BMW ConnectedDrive

Для сучасних та майбутніх власників BMW та Mini доступна інноваційна система BMW ConnectedDrive та мобільний додаток My БМВ. Ця система дозволяє надавати доступ до автомобіля, виявляти несанкціонований доступ до салону, отримувати розширені можливості заряджання електромобіля та інші функції.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Основні функції додатку

  Додаток My БМВ разом із системою ConnectedDrive тепер доступний для українських клієнтів бренду БМВ. Аналогічний додаток також працює для власників Mini.

  Експерти показали: як працює інноваційна система BMW ConnectedDrive

  Додаток My BMW забезпечує безперервну комунікацію між водієм та автомобілем. Він може використовуватись для планування маршрутів подорожей та передачі цих маршрутів у навігаційну систему автомобіля. Крім того, у додатку My BMW клієнт може швидко записатися на сервісне обслуговування, отримати інформацію про стан автомобіля в режимі реального часу та отримувати останні новини про світ BMW.

  Серед інших можливостей є можливість дистанційно розблокувати та заблокувати двері автомобіля, а також попередньо підготувати салон до охолодження або прогрівання. Важливо зазначити, що функції та можливості додатку My БМВ постійно оновлюються для забезпечення доступу клієнтів до всіх сервісів ConnectedDrive.

  Інтерфейс My БМВ допомагає користувачам швидко орієнтуватись у всіх функціях автомобіля. Одним дотиком користувач може перевірити статус автомобіля в реальному часі на екрані свого пристрою. Тут можна знайти інформацію про стан блокування дверей та дату наступного запису на сервісне обслуговування. Нова функція, яка використовує штучний інтелект, прогнозує залишковий термін служби шин до досягнення рекомендованої глибини протектора.

  За допомогою цифрового ключа БМВ Digital Key клієнт може відкривати та закривати автомобіль, запускати двигун та починати рух тільки за допомогою свого смартфона. Цей ключ доступний як для пристроїв Apple iPhone, так і для Android OS, і зберігається у власному смартфоні. Крім того, власник може легко передати цифровий ключ до п’яти користувачів за декілька хвилин. При потребі власник може відкликати BMW Digital Key, тим самим відключаючи його від інших користувачів.

  Додаток My БМВ є особливо корисним для власників електромобілів. Розширені можливості заряджання електромобіля дозволяють контролювати цей процес через смартфон. Статус заряджання завжди під рукою, і клієнт може встановити параметри заряджання заздалегідь, наприклад, в нічний час, коли електроенергія є дешевшою, або в певні дні тижня. Також за потреби дістатися до найзручнішої зарядної станції, електромобіль визначає запас ходу та попереджає у разі недостатньої енергії.

  1 коментар
  1. […] Експерти показали: як працює інноваційна система BMW Conn… […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше