Двигун Porsche V8 продовжить своє існування і в наступному десятилітті

Незважаючи на загальні тенденції до зменшення об’ємів двигунів та посилення стандартів викидів, компанія Porsche підтверджує, що їхній двигун V8 залишиться виробництві до 2030-х років.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Компанія Porsche активно працює над оновленням двигуна V8, щоб він відповідав майбутнім стандартам викидів, передбаченим Євро 7. Стандарти Євро 7, спочатку заплановані на 2025 рік, були відкладені до 2030 року. Оновлення двигуна V8 від Porsche спрямовані на відповідність цим новим вимогам.

  Двигун Porsche V8 продовжить своє існування і в наступному десятилітті

   

  Томас Фраймут, керівник модельного ряду Porsche Panamera, розповів Car Sales про ці зміни: “Ми впевнені, що цей двигун готовий до вимог Євро 7, це не проблема. Нам лише потрібно додати деякі деталі, які знаходяться у розробці, але ми готові перейти на стандарти Євро 7”.

  Цікавою особливістю стратегії Porsche є збереження двигуна V8 без використання гібридних технологій. Цей підхід є відмітним, враховуючи реакцію інших виробників на строгіші норми викидів та рівень шуму. Фраймут також зазначив максимально допустимий рівень шуму вихлопу, який, його думкою, буде знижуватися з часом. Підвищення вимог щодо рівня шуму “робить важчим отримання задоволення від нашої Panamera з [двигуном] V8”.

  Порше також має амбітні плани щодо електромобілів. Згідно з річним звітом і звітом про сталий розвиток за 2023 рік, компанія прогнозує, що до 2030 року понад 80% її продажів становитимуть електромобілі. Ці прогнози значною мірою залежать від попиту та темпів розвитку електромобілів у різних регіонах.

  1 коментар
  1. […] Двигун Porsche V8 продовжить своє існування і в наступному… […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше