До свого 60-річчя компанія Ford готує великий сюрприз

Минулої середи Ford відзначив 60-річчя культового Mustang. Велика вечірка відбулася в Шарлотті, Північна Кароліна, де серед іншого було презентовано ювілейний пакет 60th Anniversary Package для моделі GT. Також було показано тизерне зображення нового варіанту Mustang, який вийде наступного року, проте саме назва файлу з фото, яке Ford завантажив на свій веб-сайт для преси, і подальші події привернули найбільшу увагу.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Цілком ймовірно, що Ford готує щось новеньке разом із компанією RTR. Вибачте, шанувальники Shelby, адже всі очікували на новий GT350 або GT500, але, як то кажуть, “диявол криється в деталях”. Наприкінці прямої трансляції у середу представники Ford мимохідь згадали про “ще одне поповнення в стайні Mustang”, супроводжуючи це фотографією автомобіля, схожого на Mustang, під зеленим чохлом. Більше нічого не було сказано, але незабаром після цього Ford завантажив цю фотографію на свій веб-сайт для преси, де вона мала назву файлу “RTR Fun 03b”. Цікаво, правда?

  Інтрига закручується. З того часу Ford змінив назву файлу на просто “MustangTeaser”. Це говорить про те, що назва фотографії, швидше за все, не була випадковою або навмисною дезінформацією, щоб збити людей з пантелику.

  Ми звернулися до автовиробника щодо початкової назви фото та її зміни. Обов’язково повідомимо вам будь-яку нову інформацію, якщо отримаємо відповідь.

  Тим часом варто зазначити, що вже існує Ford Mustang RTR сьомого покоління. Він доступний у трьох варіантах: Design Package, який стосується лише зовнішнього вигляду, Spec 1, що покращує підвіску, і Spec 2, який додає додаткові елементи підвіски та численні покращення кузова. Здогадайтесь, чого не вистачає в цій лінійці? Spec 3 з компресором. Попереднє покоління Mustang мало його, і це могло б пояснити цифру 3 в оригінальній назві файлу. Наважимося припустити, що їздити на ньому, ймовірно, було б навіть весело… в будь-якому разі, судячи з оригінальної назви файлу “RTR Fun 03b”.

  Єдине питання, яке виникає, чи буде Ford дражнити чимось, що орієнтується на RTR. Навіть якщо це не Spec 3, Ford і RTR мають давні стосунки щодо створення потужних автомобілів та унікальних моделей. Враховуючи ці взаємини, назву фотографії та той факт, що Ford змінив назву, є вагомі підстави вважати, що у 2025 році на нас чекає щось пов’язане з RTR.

  Чи вірні наші детективні висновки? Дізнаємося напевно наступного року.

  2 коментарів
  1. […] Цей новаторський електромобіль стане найбільшим і найпросторішим представником у модельному ряду Smart, пропонуючи безпрецедентний рівень комфорту та практичності для любителів активного способу життя. […]

  2. […] Цей новаторський електромобіль стане найбільшим і найпросторішим представником у модельному ряду Smart, пропонуючи безпрецедентний рівень комфорту та практичності для любителів активного способу життя. […]

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше