Для військовослужбовців пропонують пільгове розмитнення авто

У Верховній Раді України зареєстровані законопроекти №11080 та №11081, які спрямовані на зменшення або повне скасування податкових платежів під час імпорту транспортних засобів для представників сил безпеки та оборони країни. Зокрема, депутати пропонують наступне:

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • Для військовослужбовців пропонують пільгове розмитнення авто

  зменшити на 50% мито, акцизний збір та податок на додану вартість для осіб, які належать або належали до складу сил безпеки та оборони та провели не менше 36 місяців на службі під час дії воєнного стану; повністю скасувати ці платежі для захисників України, які належали до складу сил безпеки та оборони та провели не менше 24 місяців на службі під час дії воєнного стану, з яких принаймні 12 місяців виконували бойові завдання або були звільнені з полону.

  Варто зазначити, що в березні 2022 року Верховна Рада повністю скасувала податки на імпорт автомобілів. Однак у липні того ж року депутати відновили всі ставки податків, які діяли до введення воєнного стану.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше