DAF Truck розширює лінійку моделі XD: нові відмінності та покращення

Новий стандарт: міжнародна вантажівка року 2023

DAF Truck продовжує свій успішний шлях із моделлю XD, яка отримала визнання, отримавши звання “Міжнародна вантажівка року 2023”. Ці транспортні засоби постають як найкращі в своєму класі за активною та пасивною безпекою, а також за рівнем комфорту.

DAF Truck

Розширення лінійки: нові моделі DAF XD

Розширення сімейства автомобілів DAF XD стосується моделей повною масою до 19 тонн, які оснащені економічним 6,7-літровим двигуном PX-7 з потужністю від 230 до 310 к.с. Цей двигун вражає своєю легкістю – на 600 кг менше, ніж його старший супутник MX-11 (10,7 л), який працює у діапазоні від 300 до 450 к.с. і встановлюється на вантажівки повною масою понад 19 тонн.

Більше варіантів для покупців

Тепер покупці DAF XD з двигуном PX-7 можуть вибрати колісну базу довжиною до 6,9 метра. Покращено також вибір кабін: денну кабіну доповнили дві нові – Sleeper Cab і Sleeper High Cab. Усі вони оснащені зручними спальними полицями шириною 70 см, а також товстим фірмовим матрацем.

Плани на майбутнє DAF Truck

Насправді, поки що вантажівки DAF XD із двигуном Paccar PX-7 доступні з колісною формулою 4х2. Проте у планах компанії – представлення варіанта із колісною формулою 6х2 в подальшому.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше