Chery розробляє електромобіль, що прагне бути найбільш аеродинамічним

Концепт, інспірований тунцем: штучний інтелект та революційний дизайн

Китайський виробник автомобілів Chery вразив автосвіт, представивши концепт електромобіля, який залишає в конкурентному полі усіх з огляду на свою аеродинамічність. Заявлений коефіцієнт лобового опору (Сd) становить лише 0,168, що, за їхніми словами, робить його найбільш аеродинамічним автою в світі. Цей результат досягнуто завдяки використанню методів моделювання з використанням штучного інтелекту, які випробували понад 2000 конфігурацій, вдохновлених формою тунця, одного з найшвидших та найбільш гідродинамічних морських жителів.

Chery розробляє електромобіль, що прагне бути найбільш аеродинамічним

Аеродинамічний дизайн, оптимальний для високих швидкостей

Хоча такий аеродинамічний дизайн може бути найбільш ефективним на великих швидкостях, особливо на шосе, його вплив на міські транспортні засоби, які рухаються на низьких швидкостях, може бути обмеженим. Однак він важливий для підвищення запасу ходу, зокрема при швидкісних переміщеннях.

Chery розробляє електромобіль, що прагне бути найбільш аеродинамічним

Шлях до серійного виробництва

Чи вийде концепт Chery на ринок і збереже свій низький коефіцієнт опору, що залишається питанням. Раніше найбільш аеродинамічним серійним автомобілем вважався Lightyear 0 із показником Cd 0,175. Відомі також Volkswagen XL1, GM EV1 та Mercedes-Benz EQS з низькими коефіцієнтами лобового опору. Очікується, що концепція Chery створить конкуренцію в цьому революційному сегменті ринку електромобілів.

По темі: Gridserve розвиває зарядну інфраструктуру для електротягачів у Великій Британії

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше