BYD Sea Lion 07: китайський кросовер, конкурент Tesla Model Y

1. Запуск офіційний презентації 17 листопада

BYD, один з провідних виробників електромобілів у Китаї, представив перші зображення свого нового електричного кросовера – Sea Lion 07. Цей автомобіль, що входить в серію Ocean, об’єднує передові технології китайського виробника. Розробка новинки відбувалася під керівництвом Вольфганга Еггера, колишнього головного дизайнера Audi та Lamborghini.

BYD Sea Lion 07: китайський кросовер, конкурент Tesla Model Y

2. Концепція та аналогія до Tesla Model Y

Sea Lion 07 визначається як прямий конкурент популярного електричного кросовера Tesla – Model Y. За попередніми відомостями, його офіційна презентація відбудеться на Міжнародному автосалоні в Гуанчжоу 17 листопада. Зазначається, що новинка може конкурувати не тільки на внутрішньому ринку Китаю, а й має амбіції вийти на світовий авторинок.

3. Орієнтовна цінова категорія та конкурентоспроможність

BYD Sea Lion 07 очікується у ціновому діапазоні близько 26 тис. доларів. Це робить його одним із серйозних конкурентів Tesla Model Y. За деякими оцінками, BYD планує висувати свою новинку не тільки в Китаї, але й на міжнародному ринку, конкуруючи з популярними електромобілями за кордоном.

BYD Sea Lion 07: китайський кросовер, конкурент Tesla Model Y

4. Китайський ринок: BYD та Tesla в змаганні

У третьому кварталі 2023 року BYD максимально наблизився до показників постачання Tesla, продавши 431,6 тис. автомобілів порівняно з 435 тис. Tesla. Успіх було досягнуто завдяки моделям Dolphin та Yuan Plus, які вартістю 17-30 тис. доларів вже представлені на зарубіжних ринках, включаючи Таїланд, Бразилію, і Колумбію. BYD планує подальше розширення на ринки Японії, Мексики, Австралії, Угорщини та інших країн.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Читайте нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше