BYD досягло шести мільйонів автомобілів на нових джерелах енергії

Мільярдна виробнича мільник: Шестимільйонний Avtomobil від BYD

Сьогодні, 24 листопада, китайський виробник BYD вивів з конвеєра свій шестимільйонний автомобіль на нових джерелах енергії (NEV). Це останній позашляховик Fang Cheng Bao (Leopard 5) Bao 5, який вразив ринок своїм дебютом на початку листопада.

BYD досягло шести мільйонів автомобілів на нових джерелах енергії

Рекордна швидкість виробництва: мільйон за три місяці

Китайський виробник вразив світ, виготовивши 1 мільйон нових електромобілів та гібридів всього за три місяці, свідченням зростання їхнього обсягу виробництва. Щодня компанія випускає близько 11 000 автомобілів, що робить це 457 машин за годину або приблизно 7,6 автомобілів кожну хвилину. Таким чином, новий автомобіль бренду виходить з конвеєра кожні 8 секунд.

Глобальне поширення: заводи BYD по всьому Китаю та за його межами

Наразі у BYD дев’ять заводів по виробництву легкових автомобілів по всьому Китаю. Ці заводи постачають автомобілі в 58 країн, включаючи Китай. Крім того, компанія планує будівництво заводів у Таїланді, Бразилії та інших країнах світу.

Швидкі темпи зростання: рекордний термін досягнення кожного мільйона

За період з запуску у 2008 році BYD знадобилося 13 років, щоб виготовити перший мільйон автомобілів на нових джерелах енергії. Другий мільйон зайняв 12 місяців, а на третій мільйон було витрачено всього 6 місяців.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Підпишіться на нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше