BMW закриває еру V8: нова сторінка в історії автовиробника

1. Прощання із V8: перехід до електромобілів

BMW завершила виробництво останнього V8 двигуна в Мюнхені, відзначаючи кінець ери класичних силових агрегатів. Тепер завод, де колись створювалися бензинові двигуни, трансформується у складальний цех для електричних моделей.

BMW закриває еру V8: нова сторінка в історії автовиробника

2. Перенавчання та нові виклики

Понад 1200 кваліфікованих працівників, раніше зайнятих виробництвом внутрішнього згоряння, отримають перенавчання і приєднаються до виробництва електромобілів. Цей крок відзначає важливий стратегічний поворот компанії.

3. Будуща компетентність в автомобільній індустрії

Хоча завод в Мюнхені завершує еру V8, BMW Group залишається в лідерах виготовлення ДВЗ. Завод БМВ Steyr в Австрії та британська фабрика Hams Hall стають ключовими центрами виробництва двигунів, роблячи автомобільну мережу БМВ ще більш диверсифікованою.

4. Підготовка до нового етапу: Neue Klasse і електричні моделі

Рішення припинити виробництво двигунів в Мюнхені – стратегічний крок для підготовки до випуску майбутнього покоління автомобілів Neue Klasse. Завершення ери V8 відбувається планово та відзначає новий етап в історії БМВ, де електричні моделі стають основною фокусною точкою компанії.

Більше новин на нашому каналі Телеграм

Читайте нас в Google NEWS

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше