Стартувало серійне виробництво MINI Countryman Electric

Через чотири місяці після запуску оновленого MINI Countryman з традиційним двигуном, завод у Лейпцигу радо оголосив про початок випуску його електричної версії, відкриваючи нову еру для BMW Group у сегменті електромобілів.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • BMW розпочало серійне виробництво MINI Countryman Electric

  Від BMW i3 до MINI Countryman Electric: нова епоха в Лейпцигу

  Після зупинки виробництва культового BMW i3, завод BMW Group у Лейпцигу посилив свою гру, додавши до свого портфеля електричний MINI Countryman. Тепер, разом з BMW серій 1 і 2, включаючи гібридні моделі, завод став місцем зборки чотирьох моделей з різними типами приводу, демонструючи унікальне виробниче злагодження.

  BMW розпочало серійне виробництво MINI Countryman Electric

  Зростання та інвестиції: Лейпцизький завод на передньому краї електромобільної революції

  Петра Петерхенсель, директор заводу, підкреслила значні інвестиції BMW Group, що сягнули 1,6 мільярда євро для розширення виробництва електромобілів та компонентів, підтверджуючи роль заводу як ключового гравця у переході автопрому до електронної мобільності.

  BMW розпочало серійне виробництво MINI Countryman Electric

  Виробнича майстерність: Всі етапи створення високовольтних батарей під одним дахом

  Лейпцизький завод BMW Group тепер може похвалитися власним комплексним виробництвом високовольтних батарей 5-го покоління, охоплюючи весь ланцюжок створення від покриття елементів до складання готових батарей, забезпечуючи неперервну роботу на всіх етапах.

  BMW розпочало серійне виробництво MINI Countryman Electric

  Погляд у майбутнє: Лейпциг відіграє ключову роль у електромобільному виробництві BMW

  Маркус Фалльбьомер та Єнс Келер поділилися своїми амбіціями щодо заводу у Лейпцигу, який стане повноправним центром виробництва високовольтних акумуляторів, підкреслюючи стратегічне значення цього кроку для BMW Group у контексті переходу до електромобільності.

  Розширення виробництва електронних компонентів: Лейпциг на шляху інновацій

  З 2021 року завод у Лейпцигу активно нарощує потужності для виробництва електронних компонентів, підготовлюючи базу для майбутніх моделей BMW, таких як BMW iX1, iX2, i4, i5, iX, а також електричного MINI Countryman. Це стало можливим завдяки значним інвестиціям та модернізації виробничих потужностей.

  Новаторське виробництво високовольтних батарей в Лейпцигу

  Переобладнання та розширення заводу, включно з новим цехом площею 61 000 м², дозволило встановити виробничі лінії для випуску до 300 000 високовольтних батарей щороку. Це забезпечує BMW Group стратегічну перевагу у виробництві електромобілів та підтверджує зобов’язання компанії перед екологічно чистими технологіями.

  MINI Countryman Electric: Електричний прорив на ринку

  З двома версіями електричного Countryman, включно з базовою моделлю E та більш потужним ALL4, MINI встановлює нові стандарти для електричних автомобілів, пропонуючи споживачам якісний вибір у світі електромобільності. Зі стартовою ціною від 43 500 євро, MINI прагне зробити електричну мобільність доступнішою та привабливішою для широкого кола користувачів.

  Завод у Лейпцигу: Центр інновацій BMW Group

  Завдяки інвестиціям понад 900 мільйонів євро у виробництво електронних компонентів, завод у Лейпцигу стає ключовим центром інновацій в рамках BMW Group. Розвиток та модернізація виробництва підкреслюють зобов’язання BMW до сталого розвитку та лідерства у сфері електромобільності.

  Висновок

  Лейпцизький завод BMW Group продемонстрував свою здатність адаптуватися та інновувати у відповідь на зростаючий попит на електромобілі, ставши прикладом для індустрії. Запуск електричного MINI Countryman відкриває нові можливості для споживачів, які шукають екологічно чисті та ефективні транспортні рішення, в той же час демонструючи впевненість BMW Group у майбутньому електромобільності.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше