BMW M серії залишить у потужні двигуни V8 та рядні «шістки»

Підрозділ BMW не планує слідувати прикладу Mercedes-AMG, який вирішив пропонувати моделі з меншими двигунами. За словами керівника BMW M, Франка ван Мееля, компанія збереже свої поточні рядні 6-циліндрові і V8 двигуни до того часу, поки не перейде повністю на електричні силові агрегати. В інтерв’ю для CarExpert ван Меель відзначив, що жодні три- чи чотирициліндрові двигуни з електродвигунами та акумуляторами не є варіантами для майбутніх моделей.

 • Читайте також: Топові новини
 • Більше новин на нашому каналі Телеграм
 • Підпишіться на нас в Google NEWS
 • BMW M серії залишить у потужні двигуни V8 та рядні «шістки»

  Керівник BMW M вважає, що встановлення менших двигунів разом із великими батареями для повноцінних моделей M не буде правильним рішенням для компанії. Хоча електрифікація відіграє важливу роль у переході до повністю електричних автомобілів M, ван Меель підкреслив, що електродвигуни будуть використовуватися як допоміжні у цьому процесі.

  “Ми бачимо це не так, оскільки ми хочемо мати потужний базовий двигун у будь-якому випадку. Отже, для нас перехід до менших двигунів внутрішнього згоряння в поєднанні з більшими батареями був би неправильним шляхом. Для нас наступним кроком буде відразу перейти на чисто електричні двигуни і зробити це належним чином”, – зазначив ван Меель.

  Щодо суто електричних автомобілів M, ван Меель відзначив, що вони не з’являться на ринку найближчим часом. Він вважає, що технологія електромобілів ще не готова до створення машин, орієнтованих на трек, які можуть забезпечити “безперервний вихід енергії в достатній мірі”. Ван Меель зауважив, що сучасні обмеження технології акумуляторів є чинником, що утруднює створення повноцінних трекових електромобілів.

  Залиште відповідь

  Ваша електронна адреса не буде опублікована.

  Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше